1 stk. INTENCA 550UBI kondicykel.
Kabel medfølger.
Starter ikke op ved tilslutning af strøm.
1 stk. ammunitionsskab M/85 i stål.
Størrelse, ca. 50 x 80 x 150 cm
Nøgler medfølger.
Der er en hylde.
Fremstår i grøn farve.
Materiale har brugsmærker.
Fylder 2 paller, ca.:
L x B x H: 125 x 80 x 165 cm
L x B x H: 120 x 80 x 60 cm
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 54043 54044 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.