Jakker, station M/80 og M/72, 100 stk., mørkeblå
Alle jakker er uden knapper.
13 forskellige størrelse:
1/M – 5 stk.
3/M – 11 stk.
4/M - 11 stk.
5/M – 1 stk.
10/M – 7 stk.
16/M – 9 stk.
1/K – 9 stk.
2/K – 7 stk.
16/K – 3 stk.
3/L – 5 stk.
4/L – 7 stk.
13/L – 11 stk.
58/C1 – 14 stk.
Pakket i papkasser.
Fylder en palle. L x B x H: 120 x 80 x 90 cm.
Samlet vægt: ca. 107 kg
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 52063 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.