Frigor kummefryser har været tilsluttet strøm og display virker.
Gram køleskab har været tilsluttet strøm og display virker.
Is/vand dispenser har været tilsluttet strøm og display virker.
Siemens vaskemaskine.
Bosch opvaskemaskine.
2 stk. Voss Gorenje komfur.
AEG tørretumbler
Materiellet har ridser.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Den viste palle medfølger.
Der er ingen ramper på lokationen, hvorfra læsningen kan gennemføres fra.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at materiellet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | SSP 46120 46121 46122 46123 46124 46125 -4 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.