MERCEDES VITO 113, lang, busl
KM-visning: 148.937 km
Forrude og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Det er defekter på lygter, højre baglygteglas defekt.
Der er konstateret lys defekt, enkelte defekte pærer.
Køretøjet har anhængertræk, 13 polet el stik.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3-4 mm.
Der er 9 sæder inklusive førersædet.
Der er skade på bagkofanger i højre side.
Lygteglas knust.
Der er buler på højre bagskærm og venstre fordør.
Gulvmåtten i førersiden er gennem slidt.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Sælges uden nummerplader.
Køretøjet sælges kun med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse, sælges uden registreringsattest.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
| B2B nummer | 67516 76934 |
76934
WDF63970313663377
MERCEDES
VITO 113, lang, busl
| Drivmiddel: |
| Km visning: |
148937
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.