MRB 35 motorredningsbåd
Årgang 1973, modificeret i 1991.
400 Hk
Max fart 10 knob.
Længde: 15,10 m
Bredde: 4,6 m
Dybde: 1,6 m
Timetællervisning 1: 1985,26
Timetællervisning 2: 955,5
Båden har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Båden har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af Båden.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af Båden.
Båden SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S Gruppen håndterer salget af dette objekt på vegne af ejer.
B2B nummer | 31985 |
MRB
35
1969
Time tæller visning: |
1985,26 - 955,5
Længde (m): |
15,1
Bredde (m): |
4,6
Dybdegang (m): |
1,6
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.