Påhængsmotor, YAMAHA F70 AET
Drivskrue medfølger.
Vægt: 136 kg
PROP GUARD Drivskruebeskytter.
Motorskjold medfølger ikke.
Den har brugsmærker.
Den har oliespild.
Ligger på en palle: LxBxH: ca. 125x90x60
Sælger oplyser at motoren tikker, mulig bukket plejlestang og at der er benzin i olien.
Maskinen er ikke funktionstestet
Maskinen har ridser.
Maskinen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Maskinen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af maskinen.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt maskine.
Maskinen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette maskinen på vegne af ejer.
B2B nummer | 54479 6CJ1072739-2 |
6CJ1072739
YAMAHA
136
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.