Peugeot 307 1,6 HDI
Køretøjet har ikke været startet idet det ikke var muligt.
1 nøgle medfølger.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet skal bugseres væk.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
Der er ingen ramper på lokationen, hvorfra læsningen kan gennemføres fra.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | BX81641 - 47056 |
Peugeot
307 1,6 HDI
18. Januar 2006
15. april 2020
EURO-norm: |
Euro IV
1770
Viste køretøj er EU typegodkendt som: |
Personbil M1
Almindelig slitage
4 x 2
A/C
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.