PEUGEOT 307 1,6 HDI ST. CAR, 109 HK, 80 KW
KM-visning: 232.054 km
Sidst synet: 31/01-2022
Euronorm: Euro IV
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
16’’ alufælge, med brugsspor.
Der er ridser på motorhjelm, for og bagkofanger, bagklap, tag, venstre og højre for og bagdør, venstre og højre bagskærm, højre forskærm.
Der er lakskader på bagklap og tag.
Der er rust på højre og venstre panel, frontklap indvendig.
Der er mærker/ridser fra klistermærke på højre og venstre fordør og front.
Se fejlmelding fra BOSCH – se foto.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges kun med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse, sælges uden registreringsattest.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 59469 BV72126 |
PEUGEOT
307
1,6 HDI ST. CAR
2008-08-05
2022-01-31
700
1825
232054
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |