PEUGEOT 307 ST. CAR 1,6 HDI
Køretøjet har været startet med booster og kørt med på lokationen. Batteriet er fladt.
KM-visning: 326.158
Køretøjet har 1 stk. nøgle.
Dæk- vurderet rest mønster 1. akse: 3 mm, 2 akse: 4 mm.
Tandremmen er skiftet v/ km 152.618
Rust på inderste kant af bagklappen
Lakskade på bagkofanger
Frontgitter defekt
Bule i A-stolpe
Lakskade på kofanger
Lakafskalning indvendigt på motorhjelm
Køretøjet har været startet og kørt med på pladsen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 49008 BV96725 |
PEUGEOT
307 ST. CAR
1,6 HDI
2008-01-01
2018-07-18
EURO-norm: |
IV
1825
2008
326.158
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.