PEUGEOT 307 XR 2,0 HDI 4 X 2 stationcar
KM-visning: 193911
Køretøjet har været startet og kørt med på pladsen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 47341 73132 |
PEUGEOT
307
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.