PEUGEOT PARTNER 1.9 D Van
Køretøjet har ikke været startet. Bilens tandrem er knækket / afmonteret.
KM-visning: 147.750
Køretøjet har 1 stk. nøgle.
Dæk- vurderet rest mønster 1. akse: 3 mm, 2 akse: 4 mm.
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens tandrem er knækket / afmonteret.
Bilen har buler ved venstre forskærm og venstre bagskærm
Stenslag på motorhjelm
Rust ved højre bagskærm og nederste kant på skydedør
Bagdøren kan ikke åbnes udefra
Betræk på førersæde er meget slidt
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 49006 BT72709 |
PEUGEOT
PARTNER
1,9 D
2000-02-14
2021-11-02
2025
147.750
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.