TCM CROWN truck, SC3240-1,6 lang
Indikations nr/ serienummer: 9A150975
Max løftekapacitet: 1600 kg
Max løftehøjde: 4825 mm
Egenvægt: 2675 kg
Batterivægt: 883 kg
Lader medfølger ikke.
Årgang: 2007
Timetæller visning: 4506,8
Sidste service: 08/2024
Mast model: friløft
Gafler har løft/sænke, tilt, sideskift, samle/sprede (manuelt) funktioner.
Lys er kontrolleret og i orden på kontrol tidspunkt.
Dæk – vurderet rest mønster: 2-3 mm.
Truck har været startet og kørt med på lokationen.
Der er meget lidt strøm på batteri.
Materiale har brugsmærker.
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 54986 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.