VW MULTIVAN 2,5 TDI 4MOTION, 130 HK, 96 KW
KM-visning: 146.989 km
Sidst synet: 20/06-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjets bremser er utilfredsstillende, fordi hænger i bremserne.
Forrude, lys og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Lygterne er matte.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er 8 sæder inklusive førersædet.
Hele bilen er mat.
Der er ridser hele vejen rundt om bilen.
Der er rust på bagdør, højre dørpanel og bagskærm, højre fordør og sidedør.
Der er små lak/rust skader på venstre side.
Plastik knap til bagerste vinduesvisker mangler.
Hjulkapsel på venstre hjul bag mangler.
Radio virker ikke.
Tankdæksel løs.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 52281 BY51069 |
BY51069
WV2ZZZ7HZ9H014296
MULTIVAN
2,5 TDI 4MOTION
2008-09-01
2022-06-20
3000
146989
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.