TESLA Model 3 Standard Range Plus 4dr Fixed Ratio
Sidst synet: 2025-02-12
1. registrering: 2021-03-19
KM-visning: 24.356
Antal nøgler til køretøjet: 2
Opstartet: Ja - Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen
Attester/dokumenter: Registreringsattest
Drivmiddel: El
Funktioner:
Køretøjet har klimaanlæg
Køretøjet har navigation
Yderligere detaljer:
Der er stenslag i forruden
Køretøjet har p-sensor foran
bag på og på siderne
Lys er uden væsentlige synlige fejl
Lygter er uden væsentlige synlige fejl
Spejle er uden væsentlige synlige fejl
Antal sæder inklusiv førersædet: 5
Antal siddepladser ifølge registreringsattest: 5/0
General samlet vurdering : C: Kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer
Vurderet resterende dækmønster i mm: 2
Kabinetilstand: Almindelig slitage
Ridser forreste kofanger
| B2B nummer | 67397 DF81951 |
DF81951
5YJ3E7EA9MF909869
TESLA
Model 3
Standard Range Plus 4dr Fixed Ratio
2021-03-19
| Sidste synsdato: |
2025-02-12
| Drivmiddel: |
Elektrisk
2014
| Km visning: |
24356
| Anhængertræk: |
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.